top of page

Tasarım ve Sosyal Medya Stajyeri

Çocuklarla ve gençlerle çalışmak ister misiniz? Teknoloji, girişimcilik ve eğitime ilgi duyuyor musunuz?

 

Yapıcı Teknoloji Robotik (YAPTR) olarak Yapan Çocuk ve GİTEKA programlarımıza destek olacak stajyerler arıyoruz.

Yapan Çocuk teknoloji atölyelerinde 7-15 yaş arası çocuklarla ve eğitmenlerle, GİTEKA girişimcilik teknoloji kampında ise liseli girişimcilerle çalışıyoruz.

YAPAN ÇOCUK:

Amacımız öğretmek değil, çocukların keşiflerini kolaylaştırmak, daha eğlenceli hale getirmek, takıldıklarında doğru soruları sormak, sıkıldıklarında daha fazlasını bulabilecekleri yerleri göstermek. Yapan Çocuk‘u çocukların her zaman daha fazlasını yapabileceğine ve daha büyüğünü hayal edebileceğine inanarak kurduk.

 

GİTEKA:

2015 yılından beri yüzlerce girişimciyle yakın çalıştık ve onlar için 3 ay süren girişim hızlandırıcı programlar düzenledik (Bkz: innocampus.com). Üniversiteli girişimcilerle çalışırken liseliler için de girişimcilik kampları düzenlemeye başladık. YAPTR olarak da bir yandan şirketlere teknoloji ve dijital dönüşüm danışmanlığı verirken bir yandan da gençlerin başarılı birer girişimci olması için neler yapması gerektiğini keşfediyoruz. 2020 yılında sömestr ve yaz kamplarımızı Boğaziçi Üniversitesi ve Sabancı Üniversitesi iş birliğiyle düzenliyoruz.

Dijital Çalışma Hayatı

Aradığımız takım arkadaşının,

 

  • tasarım ve görsel sanatlara yeteneği,

  • Adobe Photoshop deneyimi,

  • yaratıcı fikirleriyle tasarım süreçlerine katkı yapabileceğine güveni,

  • sosyal medya hesaplarımızı yaratıcı fikirleriyle besleyecek deneyimi,

  • iletişim süreçlerinde takıma destek olabilecek altyapısı ve

  • yetenek, enerji ve zamanının dünyayı güzelleştirmek için kullanma motivasyonu var.

Tasarım ve sosyal medya yönetiminde deneyimin varsa, bu konularda kendini daha da geliştirmek istiyorsan ve yukarıdaki özellikleri karşıladığına inanıyorsan bölüm ve sınıf farketmeden staj ilanımıza güncel bir özgeçmiş, motivasyon yazın ve portfolyon ile başvurabilirsin.

Stajerlerimize ücret verilmektedir.

 

Daha fazla bilgi ve başvuru için:

info@yaptr.com

+905523969596

bottom of page